Vaikų kambario baldai turi būti perkami atsižvelgiant į saugumą

vaiku kambario baldai

Norite įrengti kambarius savo atžaloms, bet nežinote kokius baldus rinktis pagal saugumą? Vaikų kambario baldai turėtų būti perkami atsižvelgiant į vaikų amžių. Jeigu tai kūdikis, tai logiška, kad jam nereikės didėlės lovos ar rašomojo stalo, tačiau jeigu kalba eina jau apie ūgtelėjusius ir veržlius vaikus, tai čia būtų neprošal pasirūpinti ir jų saugumu. Kiekvienas vaiko kambarys turi būti įrengiamas tik pagal saugumo reikalavimus, bet aišku – interjero taipogi nereikia pamiršti. Vaikų kambario įrengimo metu atsižvelkite ne tik į sienų bei lubų spalvas, bet žiūrėkite, kad parinkti baldai taipogi būtų priderinti. Teigiama, kad jaukus interjeras padeda vaikams jaustis ramiau, todėl čia svarbu pasidomėti ir spalvų bei atspalvių kombinacijomis. Visą reikalingą informaciją apie spalvų pasirinkimą galite rasti internete.

vaiku-baldaiGrįžtant prie vaikų kambario baldų, tai čia labiausiai reikia skaityti kiekvieno baldo aprašymą. Trumpai tariant, gamintojai ir pardavėjai nurodo kokio amžiaus žmonėms skirti tam tikri baldai. Pavyzdžiui, logiška, kad labai mažiems vaikams suaugusiųjų lovos nebus tinkamas pasirinkimas – jos per aukštos, todėl vaikai nesunkiai gali iš jų iškristi. Vaikiškos lovos turėtų būti parenkamos atsižvelgiant tiek į atžalos ūgį, tiek ir amžių. Vaikiški baldai yra gaminami būtent pagal šiuos kriterijus.

Vaikų kambario baldus jūs nesunkiai galite priderinti ir prie pasirinkto interjero dizaino, tačiau jeigu prekybos centruose jūs nerandate norimo stiliaus baldų, tai gali tekti kreiptis į privačius gamintojus dėl individualių užsakymų. Jie gali pasiūlyti ne tik kažkokio stiliaus baldus – jie gali pasiūlyti baldus, kurie būtų skirti labiau saugumo skatinimui. Jie gali ir suprojektuoti viską atsižvelgiant į kambario interjerą. Geriausia tai, kad baldų gamintojai, kurie teikia individualių baldų gamybos paslaugas, gali pasiūlyti ne tik medienos, bet ir kitas – tvirtesnes medžiagas, jog jūsų norimi gaminiai būtų naudojami ilgą laiką. Spalvos parenkamos pagal jūsų norus – jums nereikės pirkti jokių dažų ar kitų priemonių – viską atliks gamintojas. Tiesiog, jeigu jūs norite vaikiškų baldų pagal kambario interjerą, ir kad tuo pačiu jie nesukeltų pavojaus jūsų atžaloms, tai tiesiog kreipkitės į privačius baldų gamintojus – jie patys viską jums pasiūlys atsižvelgiant į visus kriterijus.

Dauguma tėvų vaiko kambario baldus perka iš įprastų prekybos centrų, bet turkite galvoje, kad ten siūloma produkcija ne visuomet yra kokybiška. Ten dažnai siūlomi presuotos medienos baldai, o tai reiškia, kad tokie gaminiai ne visada yra patvarūs, ypač kai susiduriama su įvairiais smūgiais. Geriausias variantas yra rinktis medžio masyvo baldus – juos sulaužyti ar kažkaip kitaip sugadinti bus be galo sunku, tad tokie gaminiai tarnaus ilgą laiką.

Baldų užsakymo metu būtinai žiūrėkite, kad gamintojas būtų legalus – nesikreipkite į nelegalius baldų gamintojus, nes jie vargu ar suteiks kažkokias kokybės garantijas.

Share This: